Strona główna | mapa strony | Powiadom znajomych | A A A | Dziś jest Czwartek 30 Lipca 2015
Jesteś tutaj: FRDL Mazowsze» Fora»Forum Pomocy Społecznej
plen

Forum Pomocy Społecznej

 Forum Pomocy Społecznej Województwa Mazowieckiego

 

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze serdecznie zaprasza pracowników samorządowych instytucji pomocy społecznej do współpracy ramach Forum Pomocy Społecznej Województwa Mazowieckiego. Utworzone Forum będzie organizacją o charakterze konsultacyjno-szkoleniowym nastawionym na tematykę związaną z szeroko pojętą pomocą społeczną.

Główne cele Forum: 

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych członków Forum,

  • wsparcie merytoryczne

  • możliwość wymiany doświadczeń między osobami zajmującymi się podobnymi zagadnieniami w codziennej pracy

  • możliwość zdobycia nowych informacji dotyczących problematyki pomocy społecznej.

FRDL jako organizator działania Forum, zapewnia miejsca spotkań, catering oraz kompetentnych trenerów, którzy poprowadzą zajęcia ze zgłaszanych przez członków Forum tematów, leżących w sferze bieżących zainteresowań osób odpowiedzialnych za Pomoc Społeczną w mazowieckich gminach i powiatach.

Ponadto każdy uczestnik Forum ma prawo zgłosić zagadnienia merytoryczne, które zechciałby uczynić tematem kolejnych spotkań, korzystać z materiałów informacyjnych Forum, a także wybierać i być wybieranym do władz Forum. O tematyce zajęć decydować będą członkowie Forum wraz z jego koordynatorem z FRDL.

Proponujemy Państwu cykl spotkań w okresie rocznym: osiem spotkań szkoleniowych jednodniowych oraz jedno dwudniowe (w okresie letnim) w ramach comiesięcznej składki.

 

Jeżeli wyrażają Państwo chęć przystąpienia do Forum prosimy o przekazanie wypełnionej i podpisanej deklaracji na najbliższym szkoleniu lub odesłanie pocztą na adres:

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze
ul. Długa 23/25, 00-238 Warszawa

 

W przypadku wątpliwości i pytań z Państwa strony prosimy o kontakt:

Małgorzata Jaglińska- Koordynator Forum, tel. (22) 351 93 08

Dokumenty do pobrania:

Partnerzy